Kancelaria Prawna PrawnikBiz świadczy usługi prawne dla krajowych i zagranicznych klientów biznesowych oraz indywidualnych. Nasz doświadczony i profesjonalny zespół prawników doradza w zakresie praw i obowiązków, reprezentuje klientów przed sądami i organami administracji, w transakcjach biznesowych, negocjacjach oraz wszędzie, gdzie potrzebna jest pomoc prawna. Misją kancelarii jest wspieranie klientów w osiąganiu ich celów dlatego świadczone usługi realizujemy z niezawodnością i zaangażowaniem. Nasze biuro zlokalizowane jest w Atrium Centrum, w śródmieściu i centrum biznesowym Warszawy.

Zespół

Michał Czpak

Michał Czpak

Założyciel, prawnik, ekonomista, autor publikacji. Specjalizuje się w prawie cywilnym, pracy, rodzinnym, konsumenckim oraz medycznym. Ukończył studia podyplomowe z zarządzania w Szkole Głównej Handlowej oraz studia na wydziale prawa w Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji. Doświadczenie zawodowe zdobył m. in. w Ministerstwie Spraw Zagranicznych, Biurze Rzecznika Praw Pacjenta, Stowarzyszeniu Konsumentów Polskich. Posiada poświadczenie bezpieczeństwa umożliwiające dostęp do informacji niejawnych EU SECRET, NATO SECRET oraz odbył liczne szkolenia m. in. z zakresu kontroli zarządczej oraz wystąpień publicznych. W życiu zawodowym charakteryzuje się otwartością na sprawy klientów oraz skutecznym osiąganiem celów. Prywatnie interesuje się sztuką współczesną, teatrem, filmem i sportem.

Katarzyna Syroka-Marczewska

Adwokat, dr nauk prawnych, adiunkt w Katedrze Prawa Medycznego Uniwersytetu Warszawskiego, autorka publikacji. Ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim. Specjalizuje się w prawie karnym, rodzinnym oraz medycznym. Doświadczenie zawodowe zdobyła  m. in. w Biurze Rzecznika Praw Pacjenta, Urzędzie Konkurencji i Konsumentów oraz jako in-house w spółkach akcyjnych. W życiu zawodowym charakteryzuje się profesjonalnym podejściem do każdej sprawy oraz komunikatywnością. Z dużym zaangażowaniem podchodzi do powierzanych zadań. Prywatnie interesuje się filmem oraz teatrem. Największą pasją są podróże.

Karol Rukszto

Doświadczony prawnik - adwokat. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego oraz karnoskarbowego. Z powodzeniem prowadzi również sprawy z zakresu prawa spadkowego, rodzinnego. Nadto udzielał wsparcia przy licznych transakcjach związanych z obrotem nieruchomościami. W latach 2008-2012 r. związany z renomowaną kancelarią adwokacką, od 2013 r. prowadzący indywidualną praktykę w ramach własnej Kancelarii Adwokackiej, zaś od 2017 r. adwokat of counsel w kancelarii specjalizującej się w doradztwie prawnym dla podmiotów m. in. z branży paliwowej, energetycznej, gazowej, alkoholowej, tytoniowej. Uczestnik licznych konferencji naukowych i branżowych.