Kancelaria Prawna PrawnikBiz świadczy usługi prawne dla krajowych i zagranicznych klientów biznesowych oraz indywidualnych. Nasz doświadczony i profesjonalny zespół prawników doradza w zakresie praw i obowiązków, reprezentuje klientów przed sądami i organami administracji, w transakcjach biznesowych, negocjacjach oraz wszędzie, gdzie potrzebna jest pomoc prawna. Misją kancelarii jest wspieranie klientów w osiąganiu ich celów dlatego świadczone usługi realizujemy z niezawodnością i zaangażowaniem. Nasze biuro zlokalizowane jest w Atrium Centrum, w śródmieściu i centrum biznesowym Warszawy.

Zespół

Michał Czpak

Michał Czpak

Założyciel, prawnik, autor publikacji. Ukończył studia podyplomowe z zarządzania w Szkole Głównej Handlowej oraz studia na wydziale prawa w Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji. Specjalizuje się w prawie cywilnym, pracy, rodzinnym, konsumenckim oraz medycznym. Doświadczenie zawodowe zdobył m. in. w Ministerstwie Spraw Zagranicznych, Biurze Rzecznika Praw Pacjenta, Stowarzyszeniu Konsumentów Polskich. Odbył liczne szkolenia m. in. z wystąpień publicznych oraz posiada znajomość j. angielskiego na poziomie zaawansowanym. W życiu zawodowym charakteryzuje się otwartością na sprawy klientów oraz skutecznym osiąganiem celów. Prywatnie interesuje się sztuką współczesną, teatrem, filmem i sportem.

Katarzyna Syroka-Marczewska

Adwokat, dr nauk prawnych, adiunkt w Katedrze Prawa Medycznego Uniwersytetu Warszawskiego, autorka publikacji. Ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim. Specjalizuje się w prawie karnym, rodzinnym oraz medycznym. Doświadczenie zawodowe zdobyła  m. in. w Biurze Rzecznika Praw Pacjenta, Urzędzie Konkurencji i Konsumentów oraz jako in-house w spółkach akcyjnych. W życiu zawodowym charakteryzuje się profesjonalnym podejściem do każdej sprawy oraz komunikatywnością. Z dużym zaangażowaniem podchodzi do powierzanych zadań. Prywatnie interesuje się filmem oraz teatrem. Największą pasją są podróże.

Małgorzata Kwiatkowska

Adwokat, absolwentka Uczelni Łazarskiego w Warszawie na Wydziale Prawa, ukończyła Szkołę Praw Własności Intelektualnej im. H. Grocjusza w Krakowie. Specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie cywilnym. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując przez niemal dziesięć lat na stanowisku asystenta sędziego w Wydziale Cywilnym Sądu Okręgowego, a następnie w Sądzie Rejonowym. Współpracując z klientami wykorzystuje wiedzę oraz bogate doświadczenie, pomagając im zrozumieć prawo oraz starając się by ich problemy prawne przestały mieć wymiar problemów.